fitness

img

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.

Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych. Niby 50 kcal to niewielka różnica, ale jeśli przez cały dzień będziesz dodawać sobie kalorii to może się okazać, że zamiast deficytu, masz dietę normokaloryczną. Przede wszystkim dlatego, że do aktywności fizycznej nie wlicza się tylko trening, a nasze codzienne wybory: schody zamiast windy, długie spacery z psem zamiast 5-minutowych, spacer do sklepu po zakupy, jazda rowerem do pracy zamiast autem, to czy na imprezie jesteśmy królami parkietu czy pilnujemy baru.

Wyklucza głównie nabiał i gluten, a uwzględnia zwiększoną podaż antyoksydantów takich jak cynk, selen, czy witamina C. Jej celem jest wyciszenie procesu zapalnego toczącego się w organizmie. Przeznaczona dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale nie mogą pozwolić sobie na zakup produktów z najwyższej półki cenowej. Jeśli więc czujesz, że Twoja dieta wymyka Ci się spod kontroli, niepokoi Cię wskaźnik na Twojej wadze, masz trudność z prawidłowym komponowaniem posiłków - nie podejmuj ryzykownych kroków, nie stosuj jednej z wielu "diet cud", zapomnij spalających tłuszcz koktajlach czy suplementach.

Dieta wymaga troche czasu na przygotowanie posiłków, ale przy dobrej organizacji nie jest to duży problem, szczególnie że można sobie podmieniać sniadania czy obiady z roznych dni. W czasach, w których każda godzina jest cenna, a troska swoje zdrowie wysoka jak nigdy wcześniej, catering Rukola staje się nową odpowiedzią na codzienne potrzeby, oferując fit posiłki z dostawą do domu lub firmy. Zamiast błądzić po zakamarkach Internetu i martwić się, jak ułożyć codzienny jadłospis tak, aby sobie nie szkodzić, skorzystaj z oferty naszego gabinetu i fachowej wiedzy dyplomowanego dietetyka, Kingi Kryska-Domańskiej i Agnieszki Pawlak, dla których zdrowe żywienie nie ma tajemnic.

A/ Podmioty do tego uprawnione na podstawie przepisów szczególnych oraz w zakresie dozwolonym przez prawo takim jak świadczenie usług kurierskich i pocztowych w celu realizacji usługi dla klienta. Mam wrażenie, że wciąż wiele osób bagatelizuje to, powtarzając: to dobrze, że lubi sobie dobrze zjeść, przecież jeszcze z tego wyrośnie, dziecko potrzebuje słodyczy, aby było szczęśliwe, jeden batonik jeszcze nikomu nie zaszkodził, przynajmniej jest dobrze odżywiona/y, zdrowo wygląda. Tracisz na wadze bez wyrzeczeń i niedoborów, bo smaczne, różnorodne i odpowiednio zbilansowane posiłki po prostu przyjemnie się je. Używamy niskokalorycznych składników, aby porcje były możliwie duże - dzięki temu schudniesz skutecznie bez uczucia głodu.

Przez miesiąc od otrzymania diety możesz konsultować z dietetykiem przebieg terapii i wyjaśniać wątpliwości za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. Wychodząc naprzeciw zapytaniom i zapotrzebowaniu rynku, dietetycy poradni Dietosfera są do Twojej dyspozycji także przez internet- mailowo i/lub na skype, a także telefonicznie.

Top